Listopad 2014

1.0

24. listopadu 2014 v 15:55 | Cath |  Fotografie
Tak tu mám další fotky. :) Tentokrát je jich docela dost, dneska se mi moc dobře fotilo :). Jen jsme nezůstavali venku moc dlouho, protože už je fakt docela zima, fuj :D. Jsem zvědavá, jak bude v lednu, když teď, v listopadu, je takhle :D. Ale svým způsobem, mám zimu ráda - rozhodně ji mám radši než léto, ty nesnesitelný vedra, fuj... Kdežto teď, jak je podzim, všechno je tak krásně barevný, je tma (miluju tmu) a tak... Jen by mohla být menší zima :D. Ale to je o zvyku, podle mě za týden už nám to tak připadat nebude :).

No konec řečí, jdem na ty fotky :)


Neaktivita

23. listopadu 2014 v 17:02 | Cath |  Povídání
Ahoj.

Dneska jsem po delší době zase zavítala na blog a co jsem viděla, mě opravdu překvapilo. :) Chtěla jsem ještě jednou poděkovat bloggerce miskaa13, za reklamu, kterou mi opravdu neskutečně vylepšila den, a poděkovat i všem dívčinám, co sem zavítaly, protože jsem si vědoma toho, že to dělat nemusely. :)
Takže jsem sem chtěla napsat takové ty hlavní důvody, proč se blogu nevěnuji.
První důvod je samozřejmě škola. Jsem v prváku a už teď si troufnu říct, že toho mám akorát tak dost.:D Hned bych se vrátila na základku. Nejvíc mě na tom štve to dojíždění. Když končíme normálně v 13:20, musím vždy tak půl hodiny čekat na autobus. Ono to není tak dlouho, vím, že by to mohlo být horší. Ale když je zima a vy stojíte na autobusáku jak kretén a necháváte vlastně dobrovolně mrznout každou část vašeho těla, tak si prostě nejde nestěžovat. Jinak ty další důvody ohledně školy je, že jsem unavená. Pořád jsem jenom unavená nebo naprosto bez nálady. Když přijedu domu, je většinou buď taková zima, že si řeknu "no tak to ne", nebo už je šero a fotky by byly prostě na hovno.:D

Druhý důvod je moje drahá polovička, se kterou teď trávím nejvíc času, co to jde. Hlavně o víkendech - kdy by právě teoreticky mohl být čas na ten blog a focení apod. Takže proto, no.:)
Ale troufnu si říct, že jsem šťastná a že bych šťastnější být nemohla. Nikdy bych nechtěla nikoho jiného, než ji. Jsme obě naprosto odlišné, a přesto si rozumíme.

Takže tak… To by bylo mých pár slov k tomu, proč tu toho tolik není. Každopádně v úterý mám svátek (a tím neupozorňuju na to, že chci, abyste mi všichni popřáli - opravdu ne), a přibudou nejspíš nějací dva koníci. :) Ještě nevím, jestli od firmy Schleich, i když jsem této firmě chtěla zůstat věrná, ale zaujali mě koníci od firmy CollectA, tak možná mrknu na něco od této firmy. :)

Mějte se krásně, ahoj

o.9

14. listopadu 2014 v 15:18 | Cath |  Fotografie
Čau, tak jsem tu zas s dalšíma fotkama:-)) Opět jsou jen tři, fotila jsem před chvílí, ale to světlo je už teď celkem nic moc, tak jsem vybrala ty, co mi přišly docela fajn.
Co se týče ranche - není nic nového. A ono je to snad i dobře. Všichni jsme zdraví a šťastní a to je hlavní. :-))


o.8

10. listopadu 2014 v 22:10 | Cath |  Fotografie
Ahoj, tak po delší době fotky :-)) Není jich moc, nebylo kde a nebyl čas - posraný pondělí. :D
Zítra také nic nepřibyde, ale ve středu se budu snažit, aby přibylo. :)

Nejdřív jsme vyzkoušeli, jaká je Libra pod sedlem a co od ní asi tak čekat.

Libra

8. listopadu 2014 v 16:56 | Cath |  Koně
Jméno: Libra
Značka: Schleich
Pohlaví: Klisna
Plemeno: Fríský kůň

Fotky:

Nový přírůstek

8. listopadu 2014 v 16:53 | Cath |  Novinky
Ahoj, po delší době nový článek - moc se omlouvám za neaktivitu - nějak nebyl čas ani nálada.
Ve čtvrtek jela mamka do Prahy na křest nějaké knížky a v pátek byla nakupovat.
Sama jsem se divila, když mi přišla SMSka s tím, že až přijede, má pro mě dárek a ještě víc mě udivilo, když jsem zjistila, co to je.
Přivezla mi další přírůstek na můj ranch a to nádhernou frískou klisnu. Okamžitě se mě chytla nálada, jak mi chybí tenhle blog a jak mi chybí focení koníků atd.
Proto jsem si řekla, že se sem vrátím. Asi to tu nebude tak pravidelně, jako bývalo dřív, ale budu se snažit. :)

Kráska♥